MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Hydraulik

Hydraulik – instalacje HVAC

Nr Ref: Hyd/04.2021/Horsens

Miejsce pracy: Horsens, Dania.

Zakres obowiązków:

·         Zawieszanie grzejników,

·         instalacja ogrzewania promiennikowego,

·         instalacja rur,

·         montaż sprzętu pomiarowego,

·         kontrola techniczna.

Gwarantujemy:

§  duńską umowę, którą dostajesz jeszcze przed wyjazdem do Danii -  zapewnia ona ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, pieniądze wakacyjne (12,5 %), składki emerytalne a przede wszystkim warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,

§  organizację kwestii formalnych  tj.: karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny,

§  wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie, a przed pierwszą wypłatą możesz liczyć na zaliczki w wysokości 1000 DKK/ tydzień,

§  wynajem zakwaterowania  (koszt jest odliczany z wynagrodzenia),

§  pomoc w organizacji transportu na terenie Danii,

§  opiekę polskojęzycznych koordynatorów oraz nr alarmowy czynny 24h/dobę.

Oferujemy:

§  atrakcyjne wynagrodzenie,

§  możliwość nadgodzin.

Oczekujemy:

·         udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku – min. 5 lat,

·         komunikatywnej znajomości j. angielskiego bądź niemieckiego – warunek konieczny,

·         prawa jazdy + własne auto na wyjazd – dodatkowy atut.

Wymagane dokumenty:

·         aktualne CV,

·         dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy, referencje itp.

Aplikacje:

Zapraszamy do samodzielnego zarejestrowania się jako kandydat BlueCollar, klikając poniższy link:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim z podaniem numeru referencyjnego Hyd/04.2021/Horsens na adres e-mail [email protected]

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

1/ Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem przekazanych danych osobowych jest firma  BlueCollar A/S

z siedzibą w Danii, Agerhatten 27 B, indg.4, st. 5220 Odense SØ, tel. +45 702 35 702, e-mail: [email protected]

Pełna informacja Administratora o zasadach przetwarzania danych osobowych - link: www.bluecollar.dk

2/ BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. - Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Polsce, Szczecin ul. Energetyków 3/4 jest podmiotem przetwarzającym dane osobowe w imieniu BlueCollar A/S, e-mail: [email protected]