DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HUMAN Recruiter
  • Kontakt: Paweł Tomczuk
  • Telefon: +31617659310
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Operator minikoparki

Miejsce: Dania, Horsens

OPIS STANOWISKA:
Firma wykonuje wszelkiego rodzaju prace ziemne.
Najczęściej są to prace przy naprawie i renowacji instalacji podziemnych, takich jak centralne ogrzewanie, wodociągi, sieć światłowodowa, elektryczna i telekomunikacja.
Firma wykonuje również nowe instalacje.

OBOWIĄZKI:
- obsługa minikoparki od 1 do 5 ton.
- w razie potrzeby korzystanie z łopaty
- dbałość o powierzony sprzęt

WYMAGANIA:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- preferowane osoby z doświadczeniem z pracami ziemnymi w miastach i miejscach, gdzie poprowadzono wiele instalacji, których należało unikać, by zapobiec uszkodzeniu. Nie jest to jednak wymagane
- umiejętność czytania map, dla odczytywania położenia instalacji
- prawo jazdy kategorii B
- j. ang. na poziomie a2

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie od 147kr/h + nadgodziny
(1-3h nadgodzin – 62,08kr/h, każda kolejna godzina 124,15kr/h)
- stała stabilna praca, 38 godzin tygodniowo + nadgodziny
- możliwość zakwaterowania max 130kr/dzień
- możliwość wynajęcia samochodu

www.humanrecruiter.pl
+31 617 659 310

tematem: Dania/ Operator minikoparki