DANE OFERTY

MIEJSCE PRACY

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 5437) jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie i jest częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii. Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 10 lat.

Naszym duńskim klientom zapewniamy najlepszych pracowników, a naszym pracownikom oferujemy tylko legalne, sprawdzone i stabilne miejsca pracy na terenie całej Danii. 

Aplikuj i dowiedz się więcej – ta praca czeka na Ciebie.

 

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik ziemny / fizyczny - Dania

Nr Ref: P-z/11.19/Horsens

Miejsce pracy: Horsens, Dania.

Zakres obowiązków:
Praca przy wykopach drogowych pod układanie kabli elektrycznych, sieci światłowodowych, instalacji ogrzewania miejskiego, kanalizacji itp. - praca fizyczna. Pomoc przy pracach związanych z wykopami robionymi minikoparką.

 

 

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji naszej firmy na duńskim rynku pracy zapewniamy swoim pracownikom szeroki zakres usług na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy:

§  duńską umowę, którą dostajesz jeszcze przed wyjazdem do Danii -  zapewnia ona ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, pieniądze wakacyjne (12,5 %), składki emerytalne a przede wszystkim warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,

§  organizację kwestii formalnych  tj.: karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny,

§  wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie, a przed pierwszą wypłatą możesz liczyć na zaliczki w wysokości 1000 DKK/ tydzień,

§  wynajem zakwaterowania  (koszt jest odliczany z wynagrodzenia),

§  pomoc w organizacji transportu na terenie Danii,

§  opiekę polskojęzycznych koordynatorów oraz nr alarmowy czynny 24h/dobę.

Oferujemy:

§  atrakcyjne wynagrodzenie,

§  rozpoczęcie pracy od zaraz,

§  możliwość długotrwałej współpracy.

 

Oczekujemy:

·         udokumentowanego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

·         gotowości do typowej pracy fizycznej,

·         dyspozycyjności do rozpoczęcia pracy od zaraz,

·         komunikatywnej znajomości j. angielskiego – warunek konieczny,

·         prawa jazdy + własne auto na wyjazd - dodatkowy atut.

Wymagane dokumenty:

§  CV,

§  Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy, referencje, itp.

 

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/ lub angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego P-z/ 11.19/Horsens na adres e-mail [email protected]  


Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

 

Oferta dotyczy pracy za granicą.

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora -  BlueCollar JobSupply sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie  - moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2018.1000 z późn. zmianami).  Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy BlueCollar oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Ponadto oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że:

1. podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości realizacji umowy;

2. mam prawo dostępu do treści swoich danych, żądania sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, jak i wniesienia sprzeciwu.

 

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"