• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Work & Business Solutions
  • Kontakt: WBS
  • Telefon: 123984144
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

Work & Business Solutions  jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z siedzibą w Danii, oferująca pionierskie rozwiązania w branży, posiadająca nowoczesny park maszynowy. Poszukujemy samodzielnego specjalisty, osoby kreatywnej i ambitnej, która wzmocni doświadczony zespół inżynierów. Firma oferuje jedne z najlepszych warunków zatrudnienia i rozwoju na rynku.

Work & Business Solutions  dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko:

OPERATOR PROGRAMISTA ELEKTRODRĄŻARKI

Nr ref: EDM/DN/18

Miejsce pracy: Dania

Opis stanowiska pracy:

  • Programowanie elektrodrążarek z pulpitu.
  • Praca w środowisku pracy urządzeń Charmilles. Sinker EDM, Wire EDM.
  • Dobór odpowiednich parametrów obróbki.
  • Kontrola jakości wykonywanej pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Programisty Operatora Elektrodrążarek.
  • Programowanie urządzeń Charmilles. Sinker EDM, Wire EDM lub podobnych.
  • Umiejętność pracy z detalami na najwyższym poziomie precyzji.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie.
  • Mile widziana znajomość środowiska CAD/CAM.

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę.
  • Możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego.
  • Doskonalenie znajomości języków obcych w codziennej pracy.
  • Dodatkowe prywatne ubezpieczenie medyczne.
  • Dodatkowy fundusz emerytalny opłacany przez pracodawcę.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: [email protected]

W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: EDM/DN/18

Dołącz do najlepszych!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

Dane kontaktowe:

Work & Business Solutions

ul. Grochowa 7

30-731 Kraków

tel.  12 398 41 44

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych  procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”