PRACOWNIK FIZYCZNY (BUDOWA LINII TRAMWAJOWEJ)

DANE OFERTY

MIEJSCE PRACY

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie, będącą częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii (Agencja Zatrudnienia nr 5437). Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 10 lat. 

Naszym duńskim klientom zapewniamy najlepszych pracowników, a naszym pracownikom oferujemy tylko legalne, sprawdzone i stabilne miejsca pracy na terenie całej Danii.

Aplikuj i dowiedz się więcej – ta praca czeka na Ciebie.

Aktualnie dla naszego klienta z Danii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik fizyczny
(budowa linii tramwajowej)

Nr Ref: Pf-tram/ 10.19/ Odense

Miejsce pracy: Odense, Dania.

 

 

Zakres obowiązków:
Proste prace fizyczne przy projekcie budowy linii tramwajowych w Odense, obsługa narzędzi budowlanych, wsparcie i pomoc w pracach prowadzonych przez geodetów. Załadunek i rozładunek elementów.

 

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji naszej firmy na duńskim rynku pracy zapewniamy swoim pracownikom szeroki zakres usług na najwyższym poziomie.

 

Gwarantujemy:

§  duńską umowę, którą dostajesz jeszcze przed wyjazdem do Danii -  zapewnia ona ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, pieniądze wakacyjne (12,5 %), składki emerytalne a przede wszystkim warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,

§  organizację kwestii formalnych  tj.: karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny,

§  wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie, a przed pierwszą wypłatą możesz liczyć na zaliczki w wysokości 1000 DKK/ tydzień,

§  wynajem zakwaterowania  (koszt jest odliczany z wynagrodzenia),

§  pomoc w organizacji transportu na terenie Danii,

§  opiekę polskojęzycznych koordynatorów oraz nr alarmowy czynny 24h/dobę.

 

Oferujemy:

§  atrakcyjne wynagrodzenie,

§  praca od poniedziałku do piątku,

§  nadgodziny są dodatkowo płatne,

§  ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,

§  pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (+ 10 DKK dopłaty do zakwaterowania za każdą przepracowaną godzinę).

Oczekujemy:

·         dyspozycyjności do wyjazdu w wyznaczonym terminie,

·         dobrej znajomości j. angielskiego – warunek konieczny,

·         prawa jazdy + własne auto na wyjazd - dodatkowy atut.

 

Wymagane dokumenty:

§  aktualne CV,

§  Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy, referencje, itp.


Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim z podaniem numeru referencyjnego Pf-tram/ 10.19/ Odense na adres e-mail [email protected]  


Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

 

Oferta dotyczy pracy za granicą.
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora -  BlueCollar JobSupply sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie  - moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2018.1000 z późn. zmianami). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy BlueCollar oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Ponadto oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że:
1. podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości realizacji umowy;
2. mam prawo dostępu do treści swoich danych, żądania sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, jak i wniesienia sprzeciwu.

 

 

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"