DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 9 000-12 000 PLN/m-c
  • Firma: QuickStaff
  • Kontakt: QuickStaff
  • Telefon: +48 532-344-980
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Glamsbjerg
  • Państwo: Dania

Informacje

Pracownik szkółkarski - kopanie drzew i krzewów

Numer oferty: S-60

Wszyscy kandydaci aplikujący do pracy przy kopaniu drzewek muszą mieć bardzo dobrą kondycję fizyczną! Praca jest ciężka i wymaga dużej siły!

Start pracy

Wiosna: marzec/kwiecień

Jesień: wrzesień/październik

Okres  pracy: możliwość pracy przez 10 miesięcy w roku

Ilość wakatów: 10

Nie jest wymagana znajomość języka obcego

Oczekujemy

dyspozycyjność w ustalonym terminie,

bardzo dobra sprawność fizyczna,

gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,

mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy),

umiejętność obsługiwania traktorów i maszyn rolniczych (1 osoba na parę),

prawo jazdy kat. B (wymagane u 1 osoby na parę).

Zakres obowiązków

wykopywanie szpadlem drzew / krzewów,

owijanie systemu korzeniowego siatką / folią,

wynoszenie do drogi przejazdowej,

układanie gotowych drzewek na paletach,

transport drzewek na palecie ciągnikiem na bazę.

Oferujemy

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 11.000 PLN  (podstawa  +12,5 % pieniądze wakacyjne )

 9500 PLN podstawa + 1500 PLN pieniądze wakacyjne

Stawka akordowa brutto za wykopanie, związanie i dostarczenie na bazę 1 drzewka:

kopanie szpadlem (bez naruszenia ziemi wcześniej maszyną): 9,9 kr

kopanie szpadlem (z naruszeniem wcześniej ziemi maszyną): 7,63 kr

Praca akordowa wykonywana jest indywidualnie albo w parach.

Pomoc w organizacji mieszkania

Pomoc administracyjną  w Danii

Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice