DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 13 000-15 000 PLN/m-c
  • Firma: QuickStaff
  • Kontakt: QuickStaff
  • Telefon: +48660575888
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Glamsbjerg
  • Państwo: Dania

Lider pracujący - Prace leśne

Numer oferty: L-101

Start pracy: marzec

Koniec pracy: praca na stałe (9-10 miesięcy w roku)

Ilość wakatów: 1

Poszukujemy lidera, który będzie pracował z grupą pracowników a zarazem osobę kontaktową dla duńskiego klienta. Lider będzie również odpowiedzialny za nadzorowanie i optymalizowanie pracy grupy pod kątem wydajności i jakości.

Zakres obowiązków:

prace fizyczne przy choinkach,

kierowanie i zarządzanie grupą 5-50 osobową (w wysokim sezonie) wspólnie z duńskimi kierownikami,

odpowiednie kontrolowanie i motywowanie pracowników,

kontakt z duńskim klientem,

rozwiązywanie problemów organizacyjnych pracowników,

współpraca z działami wewnętrznymi w firmie, m.in: rekrutacja, administracja.
Oferujemy

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu podatków​: 14500PLN

13000 PLN podstawa + 1500 PLN pieniądze wakacyjne

Pomoc w organizacji mieszkania

Pomoc administracyjną w Danii

Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

Oczekujemy:

dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego,

doświadczenia w pracy przy choinkach,

prawa jazdy kat. B

rzetelności i dyspozycyjności,

mile widziane jest doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,

umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji oraz pracy pod presją czasu.