ZASTĘPCA KIEROWNIKA W SZKÓŁCE LEŚNEJ DANIA

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13 500-14 500 PLN/m-c
  • Firma: QuickStaff
  • Kontakt: QuickStaff
  • Telefon: +48 664 764 763
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Glamsbjerg
  • Państwo: Dania

Jesteśmy siecią firm wyspecjalizowaną w rekrutacji i administrowaniu pracownikami w Danii.

Zapewniamy w Danii świetne warunki zatrudnienia pracownikom z Europy Wschodniej i Środkowej – to nie tylko godna płaca, ale także masa wspaniałych ludzi, którzy pracują na wspólny sukces. Przekonaj się sam! Jeśli interesuje Cię praca stała lub wakacyjna, Dania może okazać się doskonałym wyborem dla Ciebie i Twoich bliskich.

Obecnie poszukujemy zastępcę lidera pracującego do pracy w szkółce leśnej. Pracownik będzie pracował wspólnie z grupą ludzi, ale też nimi zarządzał. Poniżej opis stanowiska.

Zakres obowiązków

Praca w szkółce z jodłą kaukaską oraz drzewkami liściastymi typu topole, buki. Szkółka znajduje się w Danii, Jutlandia Południowa. Praca na okres stały. Praca głównie na polu, ale również na hali. Obowiązki w zależności od sezonu: - nadzór nad grupą kilkuosobową oraz kontrola jakości wykonywanych prac - prace fizyczne tj. pielenie, sadzenie ręczne oraz maszynowe sadzonek, sortowanie sadzonek, - bundowanie (obsługa maszyny do związywania sadzonek), obsługa traktora - przygotowywanie zamówień - obsługa wózka widłowego oraz traktora, - kontakt klientem w języku angielskim na temat wykonywanych prac.

Wymagania

Dobra znajomość języka angielskiego,

Prawo jazdy kat. B oraz auto do dojazdów do pracy.

Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu grupą ludźmi lub w branży zielonej.

Oferujemy

Stawka godzinowa: 120 dkk brutto na początek, możliwa podwyżka do 140 dkk dkk brutto. Mieszkanie 110 dkk za dobę (12 km do pracy).

Umowa o pracę na zasadach duńskich

Stałą współpracę

Comiesięczne wynagrodzenie

Pomoc w sprawach administracyjnych