DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
  • Kontakt: Katarzyna
  • Telefon: 500 295 582
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Supervisor

Dla jednego z naszych największych klientów, z którym nieprzerwanie pracujemy od ponad 10 lat jako jedyna Agencja Pracy dostarczająca pracowników – dużej firmy produkcyjnej z przemysłu metalowego produkującej min.: belki pod mosty i hale produkcyjne – aktualnie poszukujemy pracownika do długoterminowego - stałego zatrudnienia na stanowisku:

Inspektor / Supervisor monterów-spawaczy

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i weryfikacja nad poprawnością pracy monterów-spawaczy (m.in. pracownicy z Polski, Rumunii i Danii) – dział montażu i spawania dużych konstrukcji stalowych pod mosty i hale produkcyjne.
  • Wsparcie i pomoc w codziennych obowiązkach
  • Praca w systemie ciągłym (brak rotacji).
  • Weryfikacja spawów, spoin spawalniczych
  • Utrzymywanie porządku w dokumentacji pracowniczej

Wymagania:

  • Jesteś dyspozycyjny do rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Posiadasz doświadczenie zawodowe
  • Posiadasz certyfikat spawalniczy IWI/IWS, 135/138 – mile widziane
  • Posiadasz umiejętności spawalnicze
  • Posiadasz wykształcenia technicznego (znajomość rysunku technicznego)
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym – warunek konieczny
  • Będziesz gotowy na prowadzenie auta w Danii

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy duńskiej
  • Szkolenie stanowiskowe i zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stawka negocjowana
  • Darmowe tygodniowe wyżywienie na stołówce pracowniczej
  • Możliwość otrzymywania zaliczek
  • Organizację kwestii formalnych
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania
  • Długoterminowego zatrudnienia z opcją osiedlenia się na stałe w Hobro lub okolicy
  • Praca na zmianie nocnej (szkolenie na zmianie dziennej)

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych osobowych jest firma BlueCollar A/S

z siedzibą w Danii, Agerhatten 27 B, indg.4, st. 5220 Odense SØ,

Pełna informacja Administratora - link: www.bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie 70- 952, ul. Energetyków 3/4, tel. kontaktowy: +48 91 434 21 46, jest podmiotem przetwarzającym dane osobowe w imieniu BlueCollar A/S.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu aplikacji i/lub CV, w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych dla firmy BlueCollar A/S.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail i numeru telefonu, zgodnie z przepisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w celu otrzymywania informacji marketingowych o nowych ofertach pracy.