MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Lystrup
  • Państwo: Dania
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz TIG
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie pracą spawaczy Tig 141
  • Pośrednictwo pomiędzy Managerem firmy a spawaczami
  • Kontrola jakości pracy własnej i innych spawaczy Tig 141
  • Spawanie metodą Tig 141
  • Praca z rysunkiem technicznym
  • Spawanie rur ze stali czarnej i nierdzewnej, grubości 2 – 12mm, pozycja HL045, JL045, FW

Wymagania:

  • Minimum 6 lat doświadczenia w spawaniu metodą TIG 141 (spawanie rur)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem spawaczy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Dokładność w wykonywanej pracy
  • Ważne certyfikaty spawalnicze
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Otwartość na pracę w systemie rotacji – forma rotacji do ustalenia indywidualnie z klientem
  • Elastyczność i samodzielność na podejmowanym stanowisku pracy

Oferujemy:

  • Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy oraz składki emerytalne
  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
  • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
  • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12, 5%) oraz dodatki świąteczne
  • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii
  • Kontakt z działem księgowości w języku polskim
  • Możliwość długotrwałej współpracy

Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem danych osobowych jest firma BlueCollar A/S z siedzibą w Danii, Agerhatten 27 B, indg.4, st. 5220 Odense SØ, e-mail: infobluecollar.dk
Pełna informacja Administratora - link: www.bluecollar.dk
BlueCollar JobSupply Sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie 70- 952, ul. Energetyków 3/4, tel. kontaktowy: +48 91 434 21 46, e-mail: infopolandbluecollar.dk jest Podmiotem przetwarzającym dane osobowe w imieniu BlueCollar A/S.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w formularzu aplikacji i/lub CV, w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych dla firmy BlueCollar A/S
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail i numeru telefonu, zgodnie z przepisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w celu otrzymywania informacji marketingowych o nowych ofertach pracy