DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
  • Kontakt: Włodzimierz Remmer
  • Telefon: 608542049
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Blacharz samochodowy

Zakres obowiązków:

  • Naprawa uszkodzonych samochodów
  • Określenie stopnia zużycia i stanu technicznego elementów nadwozi pojazdów samochodowych
  • Dobór materiałów, półfabrykatów i narzędzi do naprawy nadwozi pojazdów
  • Wykonywanie zabezpieczeń antykorozyjnych
  • Kontrola jakości stanu nadwozia przed i po naprawie
  • Montaż i naprawa elementów nadwozia z zastosowaniem takich urządzeń, jak: spotter blacharski, spawarka MIG/MAG, lutospawarka, zgrzewarka, urządzenie do cięcia plazm, etc.
  • Demontaż uszkodzonych części, ich wymiana lub regeneracja
  • Wymiana okien w pojazdach samochodowych
  • Możliwość pracy z systemami klimatyzacyjnymi w autach, jeśli kandydat miał już z tym styczność.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy blacharza – mile widziane doświadczenie w pracy w autoryzowanym serwisie
  • Przy posiadaniu kwalifikacji zawodowych - 2 lata doświadczenia w pracy praktycznej na powyższym stanowisku
  • Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od marca 2024 i chęć długotrwałej współpracy u renomowanego pracodawcy - dla odpowiedniego kandydata
    klient może również zaoferować długoterminowy kurs BMW dla blacharzy i bezpośrednie zatrudnienie po 6 miesiącach
  • Dobra organizacja pracy – praca na samodzielnym stanowisku
  • Utrzymywanie wysokiej jakości wykonywanych zadań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2
  • Prawo jazdy i auto na wyjazd będą dodatkowym atutem (ułatwi to dojazdy z zakwaterowania do miejsca pracy)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę
  • Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
  • Ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy (obywatele UE) oraz składki emerytalne
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
  • Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
  • Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne
  • Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania i transportu na terenie Danii
  • Po 6 miesiącach pracy przy przejściu na bezpośrednie zatrudnienie u klienta - będzie istniała możliwość skorzystania z bardzo rentownego zakwaterowania.

    Apliukuj pod linkiem: https://apply.recman.no/job_post.php?id=370984&sub_id=921&path=joberpl