DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 94-225 PLN/h
  • Firma: PulsHR Denmark
  • Kontakt: Filip Alama
  • Telefon: 48570002739
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Wyspy Owcze
  • Państwo: Dania
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter okien

PulsHR to firma HR, dążąca do dostarczania jakości i wartości dla naszych klientów i kandydatów. Dążymy do doskonałości we wszystkim, co robimy i mamy misję osiągnięcia najwyższego Net Promoter Score (NPS) w branży. Obecnie poszukujemy doświadczonych cieśli do dużego projektu: renowacji zewnętrznej fasady prestiżowego Banku Betri. To stanowisko oferuje unikalną okazję do udziału w projekcie konserwacji zabytków, we współpracy z naszym cenionym partnerem, HVT .

Obowiązki

Przeprowadzanie prac przy fasadzie w ramach projektu renowacji Banku Betri, w tym między innymi:

  • Prace stolarskie

  • Wymiana okien

  • Praca z obudową cynkową, podobną do pracy blacharskiej - zadanie w pełni dostępne dla doświadczonego stolarza

  • Praca na rusztowaniach

  • Praca na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych, w tym wietrznych i deszczowych, szczególnie jesienią i zimą

Wymagane Kwalifikacje

  • Udokumentowane doświadczenie jako stolarz

  • Znajomość wszystkich aspektów stolarstwa, w tym wymiana okien, prace na fasadzie i prace z obudową cynkową

  • Doświadczenie w pracy na zewnątrz i w niesprzyjających warunkach pogodowych

  • Doświadczenie w pracy na rusztowaniach

  • Solidna wiedza na temat maszyn do obróbki drewna, elektronarzędzi i narzędzi ręcznych

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zgodne z Umową Kolektywną Pracowników lub Umową Kolektywną Pracowników Wykwalifikowanych, w zależności od kwalifikacji i doświadczenia.

  • Możliwość podwyżki wynagrodzenia po 3 miesiącach pracy 10-30 dkk brutto /godz w zaleznosci od umiejetnosci ,podejscia do pracy i zaangazowania

  • Okazję do pracy nad wyjątkowym projektem

  • Dynamiczne i wspierające środowisko pracy

Godziny pracy

Standardowo 50 godzin pracy tygodniowo, od poniedziałku do piątku. Możliwe nadgodziny w zależności od potrzeb projektu.

Wakacje i harmonogram rotacji

HVT będzie na wakacjach i zamknięte od piątku 21 lipca do poniedziałku 14 sierpnia. Start projektu po 14 sierpnia. Po wakacjach ustalony zostanie harmonogram rotacji (preferowane 6/2 lub 8/2 )

Pierwszy lot na Wyspy Owcze zapewnia pracodawca