• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 110 PLN/h
  • Firma: PO Contractors ApS
  • Kontakt: Anna B
  • Telefon: +4525101606
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: skagen
  • Państwo: Dania
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter kadłubów

Poszukujemy doświadczonych monterów do pracy na terenie Danii

Oferujemy:

- Wynagrodzenie 193,5 dkk brutto

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Dodatek za nadgodziny

- Pakiet socjalny: ubezpieczenie i składki emerytalne,

- Dodatkowe świadczenia- feriepenge, fritvalg

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Zakwaterowanie

- Odzież roboczą

- Kartę na posiłki

- stabilne warunki zatrudnienia,

Opis stanowiska

• Praca w stoczni, remonty i budowa statkow

• Montaz konstrukcji

• Montaz elementow wyposazenia

• trasowanie,

• cięcie gazowe i gazowo-elektryczne (plazmowe),

• gięcie blach i profili na zimno i na gorąco;

• szlifowanie i wycinanie;

• montowanie zespołów konstrukcyjnych kadłuba na prefabrykacji,

• montowanie sekcji na prefabrykacji;

• udział w prefabrykacji w montażu konstrukcji okrętowych,

• przestrzeganie obowiązujących instrukcji i przepisów bhp.

• montaż konstrukcji stalowych

• przygotowanie i montaż elementów konstrukcji do spawania

Wymagania

• doświadczenie w montażu i instalacji konstrukcji stalowych

• dobra znajomość dokumentacji technicznej

• doświadczenie zawodowe

• znajomość procesu budowy statków oraz konstrukcji okrętowych,

• umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

CV i pozostałe dokumenty prosimy przesyłać na adres mailowy [email protected]

UWAGA: Wymaganie od kandydata jakiejkolwiek opłaty przed rozpoczęciem pracy jest niezgodne z regulaminem portalu Jober.pl i może być niezgodne z prawem! Wszelkie wątpliwości prosimy zgłaszać obsłudze portalu.