• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 110 PLN/h
  • Firma: PO Contractors ApS
  • Kontakt: Anna B
  • Telefon: +4525101606
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: skagen
  • Państwo: Dania
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz MAG

Poszukujemy doświadczonych spawaczy do pracy w stoczni na terenie Danii

Opis stanowiska

- Spawanie metoda MIG MAG, wszystkie pozycje

- Spawanie konstukcji stalowych, kadlubow

Wymagania

- Doswiadczenie w pracy na stanowisku spawacza

- Aktualne uprawnienia spawalnicze Mig 135, MAG 135/136

- Znajomość rysunku technicznego z zakresu konstrukcji stalowych

- Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

- Umiejętność spawania na szczelność

- Znajomosc jez. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

Wynagrodzenie 193,5 dkk brutto,

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Dodatek za nadgodziny

- Pakiet socjalny: ubezpieczenie i składki emerytalne,

- Dodatkowe świadczenia- feriepenge, fritvalg

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Zakwaterowanie

- Odzież roboczą

- Kartę na posiłki

- stabilne warunki zatrudnienia,

CV i pozostałe dokumenty prosimy przesyłać na adres mailowy [email protected]

UWAGA: Wymaganie od kandydata jakiejkolwiek opłaty przed rozpoczęciem pracy jest niezgodne z regulaminem portalu Jober.pl i może być niezgodne z prawem! Wszelkie wątpliwości prosimy zgłaszać obsłudze portalu.